NOT : Tekli siparişlerimizi kapattık. Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz. Sadece Sınıfça alım yapabilirsiniz. Fiyatlarımız Sınıfça Alım İçin Geçerlidir. Whatsapp sipariş hattımızla iletişime geçebilirsiniz.Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz:

      2017 yılında oluşturduğumuz FUFUK karakteri bugün Türkiye'nin en sevilen karakteri olmuştur. İlkokul öğrencilerine dersleri sevdirmek aynı zamanda öğretmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bu yolda gerek kitaplarımız gerekse ücretsiz sunduğumuz çalışmalar ile sizlere hizmet veriyoruz. 2019 Yılında Yayınevimizi kurarak kitaplarımıza resmiyet kazandırmış ve büyüme yolunda ilk adımı atmış olduk.  ufukkoca.com sitesi, etkinlikburada.com sitesi, deneme.etkinlikburada.com sitesi, FUFUK İlkokul mobil uygulaması ve fufukyayinlari.com sitesi yaptığımız projelerdir. ufukkoca.com sitesinde tamamen ücretsiz ilkokul öğrencilerine yönelik doküman paylaşıyoruz. etkinlikburada.com sitesinde ise yüzlerce öğretmenin bilgi birikimi ile oluşmuş ödev ve etkinlik arşivi bulunmakta. Üstelik güncel ve her gün yeni etkinlikler yüklenmekte. deneme.etkinlikburada.com sitesinde ise öğrenciler için hazırladığımız online türkiye geneli deneme sınavına katılıp sonuçları detaylı öğrenip dijital karne alabilecekleri bir sınav ortamı yaptık. FUFUK İlkokul mobil uygulamamız ise yine ilkokul öğrencilerine yönelik günlük online testlerin bulunduğu ve öğrencilerin birbirlerine meydan okuyup yarışma yapabilecekleri bir platform geliştirdik. Ayrıca tüm sonuçları ve sıralamalarını sosyal medyada paylaşıp gösterebilecekleri gibi öğretmenlerine de whatsaptan gönderebilecekleri bir uygulamadır. Son olarak fufukyayinlari.com sitemiz ise FUFUK karakterimiz ile yazdığımız kitaplarımızı sizlere sunduğumuz e-ticaret sitesidir. 

   

FUFUK kitaplarımız için sizlere özel sunduğumuz fiyatlarımız ile Türkiye'de en ucuz fiyat veren firmayız. Tüm bilgilerimizi şeffaf bir şekilde sitemizde paylaşarak sizlere güven vermek istiyoruz. Ayrıca bir tıkla kolayca iade etme özelliği tanıyoruz. Bu yüzden sitemizde güvenli ve gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Vereceğiniz tüm siparişler için özenle hazırlayacağımız ve en kısa sürede kargoya vereceğimizi bilmenizi isteriz.


Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Whatsapp Sipariş